Kontakty

Markéta Krejzová


Zdíkov  269

384 72 Zdíkov


tel: 606 603 029

email: salonmarketa@seznam.cz


Chemický peeling

Chemický peeling MESOSYSTEM -"hloubková obnova a silné omlazení pleti "

Chemický peeling

Je nechirurgické ošetření, jehož výsledkem je šetrná exfoliace vnější vrstvy pokožky, čímž se napomáhá k její rychlejší obnově. Aplikuje se za účelem zlepšení stavu pleti poškozené sluncem, k odstranění vrásek, zlepšení stavu jizev po akné nebo neštovicích a zesvětlení či dokonce odstranění skvrn. Chemický peeling je často doporučován na pleť stárnoucí v důsledku věku či slunečního záření a na pleť s akné a skvrnami, ale je vhodné jej použít také jako prostředek pro udržení zdravějšího, pevnějšího a čistého vzhledu pleti.

Vlastnosti chemického peelingu:

  • 1. Rozrušuje vazby mezi korneocyty rohové vrstvy pokožky a účinně je odstraňuje.
  • 2. Působí na fibroplasty-receptory, a stimuluje tak tvorbu kolagenu a proteoglykanů v dermis.
  • 3. Zvyšuje hydrataci pokožky.
  • 4. Zrychluje obnovu kožních buněk.

Ošetření trvá celkem přibližně 45 minut, kdy je nejdříve pleť odlíčena a vyčištěna a následně je proveden chemický peeling. Na závěr se aplikuje speciální pleťová maska. Po ošetření je pleť ošetřena krémem se slunečním ochranným faktorem 50. (Pokožka by neměla být vystavována slunci po dobu několika dní.)

Výsledky jsou viditelné od prvního ošetření. Pokožka obličeje se stává viditelně mladší, jasnější a vyhlazenější. Drobné vrásky mizí a případné skvrny jsou světlejší.

Frekvence a počet ošetření

Pro udržení trvanlivého efektu se doporučuje podstoupit 3 – 6 ošetření, mezi kterými by měla být pauza 1- 3 týdny, dle typu zvolené kyseliny.

Cena
1 ošetření: 600,- Kč
( při více ošetření - sleva)